سایت ثبت نام گوشت جهت خانوار های ایرانی به وسیله کد ملی سرپرست .
سایت ثبت نام گوشت تنظیم بازار

از روز پنج شنبه فروش گوشت تنظیم بازار از طریق اینترنتی آغاز شد.

فروشگاه اینترنتی “به روز رسان”

مردم برای گوشت تنظیم بازاری ابتدا ثبت نام کنند و بعد از احراز هویت آنها میتوانند نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.شرکت پشتیبانی امور دام کشور

آدرس سایت خرید اینترنتی گوشت دولتی سایت خرید گوشت طرح تنظیم بازار

به جهت سهولت در مشاهده آسان میتوانید

سایت ثبت نام گوشت

فروش با دنبه گوشت تنظیم بازاری ممنوع است

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور درباره عرضه اجباری دنبه به همراه گوشت قرمز به نرخ دولتی دربرخی از اصناف، گفت: هیچ واحدی اجازه عرضه گوشت قرمز به همراه دنبه ندارد، زیرا قیمت یاد شده برای گوشت بدون دنبه است.

وی تصریح کرد: گوشتهای که توسط شرکت پشتیبانی امور دام توزیع می شود بدون دنبه است و دنبه قبل از توزیع قطع می شود و اگر واحدی صنفی اقدام به این کار(فروش گوشت با دنبه) می کند، حتما تخلف کرده است.

ورناصری گفت: مردم درصورت مشاهده این امر آن را به سازمان تعزیرات حکومتی اطلاع دهند تا برخورد لازم با این تخلف صورت گیرد

مدیر پشتیبانی امور دام قم: طرح عرضه ۲۷۰ تن گوشت و مرغ یارانه‌ای ویژه عید نوروز، از نیمه اسفند در تعاونی‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز قم، مسعود فرجی با بیان اینکه هم اکنون ۱۶۰تن گوشت قرمز و ۱۱۰تن مرغ در سردخانه های استان ذخیره شده است افزود: این گوشت ها از نیمه اسفند با هدف تنظیم بازار شب عید در سراسر استان توزیع می شود.

وی افزود: ذخایر گوشت و مرغ قم برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان کافی نیست، بنابراین در صدد افزایش آن هستیم و در این زمینه محدودیتی نداریم.

فرجی با اشاره به توزیع ۳۴۵ تن گوشت گرم گوسفندی از ابتدای امسال تا کنون خاطرنشان کرد: در این مدت ۷۱۸تن مرغ منجمد و ۴۷۵ تن مرغ گرم به نرخ مصوب دولتی نیز توزیع شده است.

وی افزود: قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی یک سوم قیمت بازار آزاد به مبلغ ۳۸۰ هزار ریال و گوشت گوساله نیز ۲۹۰ هزار ریال است.

فرجی همچنین قیمت هر کیلو مرغ گرم را ۱۱۵ هزار ریال اعلام کرد و گفت: آخرین نرخ هر کیلو مرغ منجمد نیز  89 هزار ریال است، ولی بر اساس دستورالعمل احتمال تغییر آن وجود دارد.